درباره ی ما

قریب به 70% محصولات شرکت برای اولین بار در ایران تولید و ارائه گردیده و در تولید آنها از تکنولوژی های سطح بالا و مطابق با استانداردهای بین المللی استفاده شده است ؛ همین امر سبب شده تا مشتریانی در طیف های مختلف از جمله شرکت های نفتی و پتروشیمی ، سازمان ها و ادارات دولتی ، دانشگاه ها ، بانک ها ، شرکت های خصوصی و … از محصولات این شرکت استفاده نمایند.

یکی دیگر از دلایل موفقیت شرکت ، دارا بودن کادری بسیار مجرب و کارآمد ، فارغ التحصیل از دانشگاه های صنعتی شریف ، پلی تکنیک ، علم و صنعت و … می باشد که بواسطه استقبال گسترده سازمان ها و شرکت های مختلف از محصولات و خدمات این شرکت ، تعدادشان رو به افزایش است.

این شرکت محور اصلی فعالیت خود را تولید محصولات نرم افزاری با استفاده از بالاترین تکنولوژی ها و استانداردهای موجود ، مدریت صحیح منابع انسانی داخلی و در نهایت رضایت مطلق مشتری قرار داده است.

شرکت هوش مصنوعی رایورز با استفاده از متخصصان طراز اول و بعضا نخبگان کشور می رود تا آینده ای روشن را برای صنعت نرم افزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی در کشور رقم بزند.

سخن مدیر عامل

در عصر حاضر نقش دانش و نوآوری در تولید ثروت و پیشرفت کشورها بسیار حیاتی بوده ، حتی می توان گفت تاریخ پیشرفت انسان با تاریخ نوآوری درهم تنیده شده است.امروز ارزش افزوده حاصل از صنایع نوین که محصول دانش و نوآوری است ،بیش از سایر صنایع بوده و جهت گیری کشورها به تولید محصول دانش با تکنولوژی بالا سوق یافته است. اما توسعه نوآوری در کشورها بدون بهره گیری کامل از تکنولوژی فناوری اطلاعات و ارتباطات میسر نمی باشد. از طرفی در عرصه پررقابت اقتصاد جهانی ، شرکتها و بنگاههای اقتصادی در صورتی می توانند موفق عمل نمایند که با استفاده از روشها و ابزارهای مبتنی بر اطلاعات صحیح مالی ، محصولی با قیمت پایین تر ، کیفیت بالاتر و خدمات پس از فروش مناسب تر ارائه نمایند. برنامه ریزی و سیاستگذاری در این چارچوب جهت پائین تر آوردن هزینه ها اساساً توسط مدیران بخش های مالی و تولید قابل انجام می باشد.

در سالهای اخیر ، فناوری ، راه های جدیدی را برای دستیابی ، ذخیره سازی ، بازیابی و توزیع اطلاعات ، به کسب و کارها پیشنهاد کرده است .کسب و کارها در حال حاضر داده های زیادی را به دست می آورند و ذخیره می سازند ولی متأسفانه ارزیابی و بازیابی این اطلاعات در شکل رسمی چندان ساختار واضحی نداشته و نمی توانند به کسب و کارها در گرفتن تصمیمات و تولید هوش سازمانی و ایجاد ارزش افزوده کمک کنند تا محصولات و خدمات خود را سریع تر ، ارزانتر و بهتر ارائه نمایند. شرکت فراپیام در این میان با تکیه بر دانش فنی ، نوآوری و تکنولوژی تلاش دارد سهم به سزایی در شکوفا شدن صنعت و اقتصاد در کشور عزیزمان ایران داشته باشد. سالهاست در این زمینه جزء فعالان صنعت نرم افزار بوده و طراحی سیستم های اطلاعات مالی و مدیریت مشغولیم و با تکیه بر کارکنان توانمند و پرتلاش ، آینده ای روشن را پیش روی خود می بینیم .( البته همراه با شما و در کنار شما ) .

توانایی ها

فعالیت ها

امروزه شرکت هوش مصنوعی رایورز در حیطه های زیر فعالیت می کند :

نرم افزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی

طراحی و پشتیبانی نرم افزارهای مهندسی ، آرشیو ، مدیریت اسناد ، امنیتی و …

تولید و مشاوره در پیاده سازی سیستم های نرم افزاری سفارش مشتری

تولید و مشاوره در پیاده سازی سیستم های اتوماسیون اداری و MIS

فروش و پشتیبانی نرم افزارهای مهندسی نفت و گاز و پتروشیمی

آموزش نرم افزارهای موجود در آرشیو شرکت