چرا ما

نرم افزار آرشیو اسناد

چرا نرم افزار آرشیو اسناد رایورز را انتخاب کنم؟

به این فکر می‌کنید که چرا نرم افزار آرشیو اسناد رایورز را انتخاب کنم؟ هجده سال است که با برنامه‌های آرشیو اسناد جامع نرم‌افزار رایورز‌ همراه صاحبان مشاغل مختلف بوده‌ایم. شرکت  مهندسی نرم‌افزار رایورز تولید کننده نرم افزار‌های آرشیو اسناد و مالی رایورز زیرمجموعه هولدینگ طرفه‌نگار، پرتیراژترین و پرجمعیت‌ترین خانواده نرم‌افزار آرشیو اسناد کشور است. ما برای برآوردن نیاز مشاغل مختلف، برای هر شغلی برنامه‌ها و نیازمندی‌های آرشیو اسناد مربوط به آن شغل را آماده‌ می‌کنیم.

در هر واحد صنفی که هستید، با هر سطحی از دانش آرشیو اسناد، رایورز به‌روزترین، ساده‌ترین و امن‌ترین راه را پیش پایتان می‌گذارد.

اینکه از میان تمام محصولات بازار کدام مناسب شماست، تصمیمی است که باید با دقت و هوشمندی بگیرید. برای همین منظور شماری از ویژگی‌های برجسته و منحصر‌به‌فرد رایورز را با شما مرور می‌کنیم.

ویژگی های برجسته نرم افزار آرشیو اسناد و مالی رایورز:

شرکت مهندسی نرم افزار رایورز  اولین و قدیمی‌ترین نرم‌افزار یکپارچه مالی تحت ویندوز را از سال ۱۳۷۷ تولید و به‌روز‌رسانی می‌کند. سال‌ها تجربه، پشتیبان ما در این راه بوده است.

این نرم‌افزار مالی شامل سه دسته محصولات اصلی فروشگاهی، شرکتی، تولیدی است. کد جامع  شامل تمام این کاربردها می‌شود. همچنین برای هر شغلی نرم‌افزار آرشیو اسناد مخصوص همان شغل را به صورت ویژه و جداگانه طراحی کرده ایم.  این نرم‌افزار آرشیو اسناد و مالی شامل تمامی بخش‌های آرشیو اسناد، بازرگانی، انبارداری، خزانه‌داری و تولید به صورت یکپارچه است. اسناد مربوط به هر بخش هم‌زمان تنظیم می‌شود. این نرم‌افزار آرشیو اسناد، اسناد را به صورت کاملاً اتوماتیک صادر می‌کند. کاربران با هر سطحی از دانش آرشیو اسناد قادر به تنظیم اسناد حرفه‌ای خواهند بود. برای کاربرانی که تمایل دارند اسناد دستی تنظیم کنند، نرم‌افزار رایورز امکان صدور دستی اسناد را فراهم می‌کند. نرم‌افزار آرشیو اسناد رایورز ارزش افزوده را محاسبه می‌کند و کاملاً هماهنگ با قوانین دارایی است. اسناد صادر شده این نرم‌افزار از طرف دارایی تأیید شده است.

شرکت مهندسی نرم افزار  رایورز  برای کاربران خواهان منوی خلوت و ساده، حالت سریع یا fast mode  را طراحی کرده است. با فعال کردن این حالت تمامی منوهای اضافی و غیرکاربردی حذف می‌شوند.

نرم‌افزار آرشیو اسناد رایورز به تمامی تجهیزات سخت‌افزاری مثل پوز فروشگاهی، ترازوی دیجیتال و بارکد‌خوان به‌راحتی متصل می‌شود.

رایورز با پشتوانه سال‌ها پیشرفت همگام با نیازهای مصرف‌کنندگان به جایی رسیده که کمتر نیاز به خدمات پشتیبانی دارد. با این حال، برای رفع همه‌ی نیازهای مشتریان، تدابیر جامع و کاملی در نظر گرفته است. پاسخگویی تلفنی به سؤالات، خدمات پشتیبانی و امکان چت آنلاین در سایت رایورز، راه‌هایی است که در نظر گرفته‌ایم.

خرید و پشتیبانی رایورز

راه‌های خرید بسیار آسان و در دسترس کاربران است. شرکت نرم‌افزار آرشیو اسناد و مالی رایورز بیش از ۵۰۰ نمایندگی فروش در سرتاسر کشور دارد. همچنین فروشگاه آنلاین رایورز روی سایت در دسترس دوست‌داران خرید آنلاین است. برای دریافت مشاوره خرید و راهنمایی در انتخاب نرم‌افزار مناسب خود و نرم‌افزار مخصوص مشاغل،  با کارشناسان ما تماس بگیرید. در امکان چت آنلاین، می‌توانید با نرم‌افزار آرشیو اسناد رایورز بیشتر آشنا شوید. نرم‌افزار رایورز  همراه با دفترچه و فیلم آموزشی به کاربران ارائه می‌شود.

شرکت نرم‌افزار آرشیو اسناد رایورز هشت سال پیاپی برنده لوح و تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کننده شده است. رایورز در راه رضایت مشتریان وفادارش همواره می‌کوشد.

امیدواریم پاسخ سؤال «چرا نرم افزار آرشیو اسناد رایورز را انتخاب کنم؟» را یافته باشید.